Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.

    Informatyk

    Miejsce pracy: Katowice
    Opis stanowiska:
    • rozwiązywanie problemów IT jako pierwsza linia wsparcia
    • analiza zgłoszeń dotyczących problemów sprzętowych, aplikacyjnych czy sieciowych
    • bieżący kontakt z oddziałem IT
    • koordynowanie awarii w obszarze IT
    Wymagania:
    • ukończone studia wyższe informatyczne
    • wiedza techniczna i praktyczna z zakresu IT
    • komunikatywność, skrupulatność i terminowość w obsłudze otwartych zgłoszeń
    • umiejętność szybkiego uczenia i przekazywania wiedzy innym
    • prawo jazdy kat.B
    Oferujemy:
    • umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę na pełen etat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.