Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Łaziska Górne, Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do zespołu pracowników wyjątkowej firmy – bo taką właśnie jest, jedyny w Europie
    producent pamięci komputerowych, Wilk Elektronik S.A.
    Marka naszych pamięci – GOODRAM – zyskała uznanie zarówno w kraju jak i za granicą.
    W ciągu 27 lat istnienia firmy, wypracowaliśmy pozycję lidera w Polsce, a silna pozycja rynkowa w Europie pozwala nam na dalszy rozwój.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Informatyk
    Miejsce pracy: Łaziska Górne / Mikołów

    Nr ref.: 01/IT/2018

    Opis stanowiska:

    • Instalacja oprogramowania użytkowego/serwerowego
    • Zakup sprzętu komputerowego, licencji na oprogramowanie oraz realizacja procedur reklamacyjnych
    • Konserwacja komputerów oraz sieci LAN w tym: aktualizacja oprogramowania
    • Naprawa/diagnostyka sprzętu komputerowego oraz sieci LAN
    • Pomoc w zakresie prac rozwojowych związanych z infrastrukturą sieciową
    • Prowadzenie dokumentacji infrastruktury sieciowej
    • Monitorowanie stanu licencji na oprogramowanie
    • Gwarantowanie ciągłości pracy systemów
    • Wdrażanie nowego oprogramowania

    Oczekujemy:

    • Umiejętności administracji serwerami Linux oraz Windows
    • Znajomości zagadnień związanych z budową sieci LAN/WAN
    • Umiejętności wykrywania i zapobiegania zagrożeniom związanym z dostępem do Internetu
    • Bardzo dobrej znajomości pakietów biurowych MS Office pozwalających na wsparcie dla pracy użytkowników
    • Znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Dyspozycyjności
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Nastawienia na rozwój techniczny
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i absorbującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ w temacie maila
    wpisując nr ref.: 01/IT/2018

    Wilk Elektronik S.A.
    ul. Mikołowska 42
    43-173 Łaziska Górne
    tel. 32 736-90-00

    www.goodram.com

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilk Elektronik S.A. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.