Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Łaziska Górne, Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dołącz do zespołu pracowników wyjątkowej firmy – bo taką właśnie jest, jedyny w Europie
producent pamięci komputerowych, Wilk Elektronik S.A.
Marka naszych pamięci – GOODRAM – zyskała uznanie zarówno w kraju jak i za granicą.
W ciągu 27 lat istnienia firmy, wypracowaliśmy pozycję lidera w Polsce, a silna pozycja rynkowa w Europie pozwala nam na dalszy rozwój.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Łaziska Górne / Mikołów

Nr ref.: 01/IT/2018

Opis stanowiska:

  • Instalacja oprogramowania użytkowego/serwerowego
  • Zakup sprzętu komputerowego, licencji na oprogramowanie oraz realizacja procedur reklamacyjnych
  • Konserwacja komputerów oraz sieci LAN w tym: aktualizacja oprogramowania
  • Naprawa/diagnostyka sprzętu komputerowego oraz sieci LAN
  • Pomoc w zakresie prac rozwojowych związanych z infrastrukturą sieciową
  • Prowadzenie dokumentacji infrastruktury sieciowej
  • Monitorowanie stanu licencji na oprogramowanie
  • Gwarantowanie ciągłości pracy systemów
  • Wdrażanie nowego oprogramowania

Oczekujemy:

  • Umiejętności administracji serwerami Linux oraz Windows
  • Znajomości zagadnień związanych z budową sieci LAN/WAN
  • Umiejętności wykrywania i zapobiegania zagrożeniom związanym z dostępem do Internetu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietów biurowych MS Office pozwalających na wsparcie dla pracy użytkowników
  • Znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na rozwój techniczny
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i absorbującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ w temacie maila
wpisując nr ref.: 01/IT/2018

Wilk Elektronik S.A.
ul. Mikołowska 42
43-173 Łaziska Górne
tel. 32 736-90-00

www.goodram.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wilk Elektronik S.A. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.