Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAAB Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.

    Firma WAAB Wytwórnia Betonu, założona w roku 1989, ma już blisko 30 letnią tradycję w produkcji
    mieszanek betonowych. W okresie tym, nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się do jednej z największych
    betoniarni w Poznaniu. Obecnie potencjał firmy to 4 linie produkcyjne (w sumie 9 m3), ponad
    20 betonomieszarek, kilkanaście wywrotek oraz pomp.

    Informatyk

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zadania:

    • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń obejmujących wsparcie IT
    • Przegląd i konserwacja sprzętu komputerowego
    • Pełnienie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji
    • Pomoc przy wdrażaniu nowego oprogramowania
    • Administrowanie serwerami Windows i Linux
    • Tworzenie kopii bezpieczeństwa
    • Administrowanie wirtualnym środowiskiem (XenServer, VMware)
    • Optymalizacja wydajności systemu biorąc pod uwagę wymagania i specyfikę działalności firmy
    • Diagnozowanie i usuwanie problemów sieci LAN/WAN
    • Szkolenie pracowników w zakresie pracy na wewnętrznych systemach informatycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne lub w trakcie studiów
    • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość PHP i JavaScript
    • Znajomość systemów Joomla! oraz WordPress
    • Znajomość baz danych (MySQL)
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
    • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych
    • Umiejętność z zakresu konfiguracji i obsługi sieci komputerowej
    • Umiejętności z zakresu administracji serwerami: poczty, dhcp, ftp, samba, apache
    • Znajomość środowisk wirtualnych
    Oferujemy:
    • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
    • Umowę na pełen etat
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WAAB Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WAAB Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul.Lutyckiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.