Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Po 100 latach działalności firma UPS, która zaczynała od rozwożenia wiadomości rowerami, obecnie jest największą zintegrowaną firmą kurierską na Świecie, świadczącą usługi w ponad 200 krajach oraz zatrudniającą ponad 400 tysięcy osób.

    Stuletnie doświadczenie uczyniło UPS synonimem niezawodności, uczciwości, stabilności finansowej i elastyczności w zmieniających się czasach.

    Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Po prostu robimy to, co obiecujemy, gdyż w ten sposób zdobywamy zaufanie naszych klientów!
    Informatyk
    37121

    nr ref. I/ST/02
    miejsce pracy: Stryków

    Opis stanowiska:

    • rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
    • instalacja oprogramowania i sprzętu
    • inwentaryzacja sprzętu
    • administracja lokalną rozległą siecią komputerową w oparciu o obowiązujące procedury korporacyjne
    • administracja zasobami sieciowymi w oparciu o systemy Microsoft

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne bądź pokrewne tj. elektronika, telekomunikacja
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość systemów Windows 2000/XP/Vista/Windows 7 oraz MS Office w zakresie instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów
    • znajomość zagadnień sieciowych WAN/LAN oraz TCP/IP
    • znajomość produktów serwerowych Microsoft, Active Directory
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres: [email protected]

    Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.