Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Strzelce (pow. kutnowski), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR

            Spółka jest czołową polską firmą hodowlano-nasienną. Głównymi kierunkami działalności firmy jest hodowla twórcza i zachowawcza nowych odmian oraz produkcja i sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego.

    Informatyk

    Miejsce pracy: Strzelce (pow. kutnowski)

    Główne zadania:

    • administracja i zarządzanie serwerami i systemami serwerowymi,
    • administracja sieciami (LAN,WAN),
    • administracja serwerami bazodanowym MSSQL i MySQL,
    • zarządzanie infrastrukturą sprzętową oraz bieżące utrzymanie infrastruktury,
    • automatyzacja działań oraz utrzymywanie i rozwój systemu Linux/ Windows,
    • administrowanie i serwisowanie stacji roboczych Windows,
    • czuwanie nad polityką bezpieczeństwa IT,
    • bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników.

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze IT,
    • biegła znajomość działania sieci LAN/WAN, standardów sieciowych oraz protokołów,
    • doświadczenie w serwisowaniu stacji roboczych opartych na systemie Windows,
    • umiejętność analizowania i redukowania błędów w oprogramowaniu,
    • doświadczenie w administrowaniu i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle, UTM),
    • dobra znajomość: produktów Microsoft System Center, Active Directory,
    • praktyczna wiedza z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Windows,
    • praktyczne doświadczenie w konfiguracji i zarządzanie zasobami dyskowymi i systemami backupu,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • samodzielność w działaniu,
    • komunikatywność i dyspozycyjność,
    • chęć do podnoszenia kwalifikacji.
    • praktyczna znajomość języka PHP, będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość środowiska VMware i Veeam Backup, będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Dobrą atmosferę pracy,
    • Motywujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji.

    Wymagane dokumenty:

    • CV;
    • list motywacyjny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HR Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR z siedzibą w Strzelcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest HR Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR z siedzibą w Strzelcach przy ul. Głównej 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.