Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk w dziale IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Geminus Pro Krzysztof Gilewski

    Dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Informatyka w dziale IT. Naszym klientem jest duża korporacja. Praca w młodym, przyjaznym zespole.
    Stawiamy na rozwój i kształcenie nowych pracowników.

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: CV Poznań
    Opis stanowiska:
    • wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych
    • diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów
    • instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami
    • administracja usługami Windows
    • raportowanie wykonanych zadań
    • rozwiązywanie problemów sieciowych
    Wymagania:
    • znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania
    • znajomość budowy i działania urządzeń IT
    • wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi
    • rozwinięte zdolności interpersonalne
    • kreatywność i zdolność analizowania problemów
    • mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków technicznych
    • znajomość języka angielskiego w mowie
    • prawo jazdy kategorii B
    Oferujemy:
    • interesującą i rozwijającą pracę
    • kontakt z nowymi technologiami informatycznymi
    • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia
    • pracę w systemie jednozmianowym do poniedziałku do piątku
    • szkolenia z IT

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Geminus Pro z siedzibą w Swarzędzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Geminus Pro z siedzibą w Swarzędzu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.