Informatyk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Należymy do Grupy Eiffage, jednej z największych grup budowlanych w Europie. W Polsce prowadzimy działalność budowlaną i deweloperską. Specjalizujemy się w ambitnych inwestycjach kubaturowych z przeznaczeniem m.in. mieszkaniowym, hotelowym, biurowym i przemysłowym. W ciągu 20 lat działalności w Polsce zrealizowaliśmy ponad 550 obiektów.

Aktualnie poszukujemy:
Informatyka
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: EPB00221

Obowiązki na stanowisku:

  • Konserwacja i naprawa komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • Przygotowanie stanowisk komputerowych
  • Konfiguracja stacji roboczych
  • Bieżąca obsługa i pomoc użytkownikom (pierwsza linia wsparcia dla użytkowników)
  • Ewidencjonowanie wszelkich zgłoszeń serwisowych
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT
  • Wydawanie i ewidencjonowanie sprzętu telekomunikacyjnego (modemów i telefonów)
  • Bieżąca obsługa i pomoc użytkownikom telefonów komórkowych (pierwsza linia wsparcia)
  • Samodzielne określanie kolejności realizacji zadań z zachowaniem ustalonych terminów

Wymagania:

  • Wykształcenia średnie
  • 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • Znajomość programów/systemów:
    • Ms Office
    • MS Windows 10/7
    • Znajomość sieci LAN/WAN (poziom podstawowy)
    • Active Directory – (poziom podstawowy)
    • Systemy Serwerowe v 2008-2012 – (poziom podstawowy)
    • Przeglądarki Internetowe (IE, Fire Fox, Chrome)
    • Podstawowe programy narzędziowe (np.: kompresja danych, systemy AV)
    • Systemy narzędziowe Microsoft (WSUS, WDS i inne wchodzące w zakres pakietów narzędziowych)
    • PrintServer,
    • Technologie Firewall, VPN, wirtualizacyjne, Storae
  • Samodzielności, odpowiedzialności, nastawienia na wynik
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport ubezpieczenie grupowe)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.