Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor BHP

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowiskach:

    Nr ref.: 1/BHP/2018

    Wymagania:

    • ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP
    • dyspozycyjność i mobilność (warunek konieczny)
    • doświadczenie na stanowisku pracy związanym z BHP
    • znajomość języka angielskiego

    Zakres zadań:

    • bieżąca kontrola warunków pracy na warsztatach i budowach prowadzonych przez Spółkę (praca mobilna: w Krakowie, Jaśle oraz budowach krajowych i zagranicznych)
    • przygotowywanie dokumentacji z zakresu BHP
    • udział w spotkaniach, obchodach BHP
    • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

    Kandydatom oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”