Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IKEA Industry Oddział w Lubawie
Miejsce pracy: Lubawa

Główne zadania:

Realizowanie założeń polityki bezpieczeństwa poprzez między innymi:

  • bieżące audytowanie poziomu bezpieczeństwa pracy w tym również pracy podwykonawców
  • monitorowanie i analizę zdarzeń związanych z bezpieczeństwem
  • przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego
  • uczestnictwo w odbiorach maszyn i przeprowadzanie oceny ryzyka maszyn
  • przeprowadzanie postepowań powypadkowych
  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP
  • prowadzenie szkoleń, warsztatów, spotkań
  • uczestnictwo w projektach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie – minimum technik bezpieczeństwa i higieny pracy (warunek konieczny)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w dużej firmie produkcyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (intermediate)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na zmiany
  • Bardzo dobra współpraca i komunikacja
  • Samodzielność i terminowość
  • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznej firmie produkcyjnej
  • Wiele możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać na adres do dnia: do 26.01.2018 r.
Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Więcej informacji dotyczących naszej firmy
znajdziesz na stronie: www.industry.ikea.pl