Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. BHP

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IKEA Industry Oddział w Lubawie
    Miejsce pracy: Lubawa

    Główne zadania:

    Realizowanie założeń polityki bezpieczeństwa poprzez między innymi:

    • bieżące audytowanie poziomu bezpieczeństwa pracy w tym również pracy podwykonawców
    • monitorowanie i analizę zdarzeń związanych z bezpieczeństwem
    • przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego
    • uczestnictwo w odbiorach maszyn i przeprowadzanie oceny ryzyka maszyn
    • przeprowadzanie postepowań powypadkowych
    • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP
    • prowadzenie szkoleń, warsztatów, spotkań
    • uczestnictwo w projektach

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie – minimum technik bezpieczeństwa i higieny pracy (warunek konieczny)
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w dużej firmie produkcyjnej)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (intermediate)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Otwartość na zmiany
    • Bardzo dobra współpraca i komunikacja
    • Samodzielność i terminowość
    • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznej firmie produkcyjnej
    • Wiele możliwości rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać na adres do dnia: do 26.01.2018 r.
    Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922)

    Więcej informacji dotyczących naszej firmy
    znajdziesz na stronie: www.industry.ikea.pl