Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inventory Control & Quality Assurance Manager

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy kompetentnej i skutecznej osoby na stanowisko ICQA Area Manager (Kierownik obszaru ds. kontroli jakości i stanów magazynowych), która zajmie się zapewnianiem jakości i zarządzaniem zasobami magazynowymi w jdnym z naszych centrum logistyki e-commerce w Polsce.

    Miejsce pracy: Wrocław
    52702
    Twoja rola i obowiązki:
    • dbanie o to, by kluczowe wskaźniki efektywności były analizowane w systemie dziennym, tygodniowym lub miesięcznym oraz kontrolowanie i analizowanie jakości wszelkich zachowań/procesów, które mogą wpłynąć na integralność zasobów magazynowych,
    • zdobywanie wiedzy w zakresie głównych procesów obowiązujących w centrum logistyki oraz obsługi sytuacji wyjątkowych — będziesz dbać o to, by na wszystkich zmianach i we wszystkich działach przestrzegano dyscypliny dotyczącej procesów,
    • mierzenie jakości oraz zgodności i integralności zasobów magazynowych, a także zapewnianie kierownictwu operacyjnemu informacji zwrotnych na temat oceny jakości,
    • współpracowanie z lokalnymi kierownikami i kierownikami operacyjnymi w celu lepszego przekazywania wszelkich zasad związanych z dyscypliną dotyczącą procesów,
    • ocenianie i analizowanie skarg klientów oraz wszelkich nieprawidłowych danych i opracowywanie odpowiednich planów działania w celu zmniejszenia ryzyka zaistnienia takich sytuacji w przyszłości,
    • kierowanie zespołem lokalnych kierowników (przełożonych pierwszego szczebla) oraz pracowników rozliczanych według stawek godzinowych odpowiadających za zapewnianie jakości/zarządzanie zasobami magazynowymi w centrum logistyki,
    • wypełnianie obowiązków kierowniczych zgodnie z naszymi zasadami i procedurami, wliczając:
      • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i szkolenie pracowników centrum logistyki;
      • strategiczne planowanie i przewidywanie, jak również przydzielanie pracy i kierowanie nią;
      • ocenianie wyników pracy członków zespołu;

    Podstawowe wymagania:

    • ukończone studia licencjackie na akredytowanej uczelni,
    • doświadczenie w zapewnianiu jakości i zarządzaniu zasobami magazynowymi,
    • doświadczenie w pracy z systemami WMS,
    • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej,
    • płynna znajomość języka angielskiego i polskiego,
    • potwierdzone solidne umiejętności zarządzania czasem oraz organizacji dużych wolumenów danych,
    • umiejętność koncentracji i rozwiązywania problemów, elastyczność, operatywność, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów w złożonym i niekiedy niejednoznacznym środowisku,
    • potwierdzona umiejętność wywierania wpływu na innych pracowników różnego szczebla,
    • biegła znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel; znajomość programu MS Access jest dodatkowym atutem,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w środowisku związanym z dystrybucją lub produkcją,
    • znajomość finansów i księgowości oraz rozumienie sposobu, w jaki zasoby magazynowe i księgowość łączą się ze sobą,
    • duże zaangażowanie w rozwój pracowników oraz wyjątkowy stopień poświęcenia, motywacji i inteligencji.
    • elastyczność, czyli umiejętność poświęcania zadaniom takiej ilości czasu, która umożliwi ich prawidłowe wykonanie, a także gotowość do pracy w oparciu o nieregularny grafik, z uwzglednieniem pracy w trybie zmianowym (w tym zmiany nocne)

    Preferowane kwalifikacje:

    • wysokie umiejętności analityczne, wliczając doskonałą znajomość matematyki i umiejętność analizy danych,
    • certyfikat APICS,
    • szybkie uczenie się nowych systemów komputerowych i narzędzi do analizy danych,
    • doświadczenie w stosowaniu metodologii i technik Lean i Six Sigma.
     Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.

    Firma Amazon realizuje politykę równości szans. Jesteśmy przekonani, że zatrudnianie pracowników wywodzących się z różnych środowisk jest podstawą naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o doświadczenie i umiejętności kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie od odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania.
    Firma Amazon traktuje kwestię ochrony danych osobowych poważnie i przestrzega odnośnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej i poszczególnych krajach. O ile kandydat nie wyrazi sprzeciwu, przesłanie przez niego swojego życiorysu upoważnia rekrutujący oddział firmy Amazon do przechowywania jego danych osobowych w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Amazon Corporate LLC. w Stanach Zjednoczonych lub przez jedną ze spółek stowarzyszonych w celu dokonywania oceny przydatności kandydata na bieżące i przyszłe oferty pracy oraz prowadzenia procesu rekrutacji.
    Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli rekrutujący oddział firmy Amazon. Firma Amazon nie udostępnia danych osobowych kandydata stronom trzecim bez jego zgody. W ramach procesu naboru firma Amazon może poprosić kandydata o upoważnienie rekrutującego oddziału firmy Amazon do niezależnego zweryfikowania podanych przez niego danych oraz wykształcenia i doświadczenia zawodowego za pośrednictwem zewnętrznego usługodawcy.