Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Czarnków, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

METROLOG Sp. z o.o.

METROLOG Sp. z o.o. jedna z wiodących firm na rynku energetyki cieplnej, zajmująca się implementacją nowoczesnych technologii zapewniających energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, zatrudni na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Czarnków
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • sporządzanie kosztorysów ogólnobudowlanych,
  • przygotowywanie ofert w zakresie wykonawstwa obiektowego,
  • przygotowanie harmonogramów realizacji robót,
  • wykonywanie i nadzorowanie robót ogólnobudowlanych na obiektach,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z realizowanymi robotami,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska zaopatrzenie w ciepło, klimatyzacja, wentylacja,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość programów AutoCad, MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy na obiektach,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szkolenia techniczne

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Llist motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Metrolog Sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Metrolog Sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie przy ul. Kościuszki 97. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.