Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TB.INVEST jest prężnie działającą firmą w branży budowlanej, której historia sięga 1997 roku. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty obsługując Inwestorów w Polsce i za granicą. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego i mieszkaniowego. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność.
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu,
    • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców,
    • planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy,
    • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót,
    • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
    • współpraca z dostawcami i podwykonawcami,
    • współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe,
    • mile widziana umiejętność czytania kosztorysów,
    • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad,
    • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
    • sumienność i odpowiedzialność,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskania uprawnień budowlanych,
    • mentoring doświadczonego kierownictwa kontraktu,
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel. komórkowy),

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

    bottom