Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z budową Galerii Libero poszukujemy Kandydata/Kandydatki do Działu Realizacji Projektów Centrów Handlowych na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • nadzorowanie procesu organizacji i koordynacji prac wykonawców i podwykonawców robót
  • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP na budowie
  • nadzorowanie prawidłowości wykonywania zaleceń kierownictwa budowy przez wykonawców i podwykonawców robót
  • nadzorowanie prac związanych z budową

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pracy w zespole)
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach wyjątkowych, pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia u jednego z największych deweloperów w Polsce
  • pozytywną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji do dnia 13.10.2017 r.  za pomocą przycisku aplikowania.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się