Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inżynier budowy (k/m)

    Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

    Spółka w Grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku na terenie województwa śląskiego w Dziale Kontraktów Strategicznych:

    Obowiązki:

    • Nadzór nad robotami kolejowymi na terenie budowy
    • Opracowywanie harmonogramów finansowych
    • Weryfikacja dokumentacji technicznej
    • Rozliczanie podwykonawców i dostawców
    • Przygotowywanie ofert w postępowaniach przetargowych

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe budowlane (o specjalności drogi kolejowe)
    • Doświadczenie w kosztorysowaniu
    • Bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość programu AutoCAD, Norma Pro
    • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dobre warunki zatrudnienia
    • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Prywatną opiekę medyczną

    Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) z podaniem nazwy stanowiska w tytule za pomocą przycisku do aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DB Cargo Polska S.A. zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U.2015.2135..).