Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. świadczące usługi w projektowaniu, montażu i uruchamianiu urządzeń i systemów sterowania ruchem kolejowym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Inżyniera budowy robót teletechnicznych, elektrycznych, sterowania ruchem kolejowym

Miejsce pracy: cały kraj

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie prowadzonych prac budowlanych zgodnie z harmonogramem budowy
  • przygotowywanie zamówień materiałów wraz z kontrolą ich dostawy na plac budowy
  • raportowanie kierownikowi budowy/robót postępu prac w terenie
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy
  • udział w komisjach związanych z realizacją budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe
  • minimum 1 lata doświadczenia na budowach (mile widziane doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w branży kolejowej)
  • praktyczna znajomość programu AutoCad
  • uprawnienia SEP
  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC (mile widziana)
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych projektach rozwijających firmę
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.