Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-08-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma deweloperska w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni profesjonalistę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za realizację  inwestycji, terminy umów, organizacja pracy od momentu rozpoczęcia budowy do jej zakończenia. Praca pod nadzorem kierownika budowy
  • dbałość o kompletność i integralność posiadanej dokumentacji projektowej, w tym w szczególności projektu budowlanego i wykonawczego organizacja budowy i jej prowadzenie
  • obowiązek uzyskania niezwłocznie opinii i uzgodnień z projektantem w zakresie dokonanych odstępstw od projektu
  • wykonywanie obmiarów robót
  • systematyczna kontrola jakości i technologii robót wykonywanych przez podległe brygady i podwykonawców
  • absolutna odpowiedzialność za porządek na placu budowy
  • odpowiedzialność za terminową, zgodną z harmonogramem, logistykę materiałów budowlanych
  • dokonywanie rozliczeń z zużycia materiałowego, prawidłowy opis faktur w systemie
  • inne obowiązki zlecone przez Kierownika Budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w zarządzaniu budową i logistyką materiałów min 2 lata
  • doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców
  • znajomość przepisów BHP
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlano-konstrukcyjnych bez ograniczeń lub chęć do ich zdobycia w przyszłości

Firma oferuje pracę przy ciekawych projektach mieszkaniowych, możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu a także narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się