Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma deweloperska w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni profesjonalistę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne obowiązki:

    • odpowiedzialność za realizację  inwestycji, terminy umów, organizacja pracy od momentu rozpoczęcia budowy do jej zakończenia. Praca pod nadzorem kierownika budowy
    • dbałość o kompletność i integralność posiadanej dokumentacji projektowej, w tym w szczególności projektu budowlanego i wykonawczego organizacja budowy i jej prowadzenie
    • obowiązek uzyskania niezwłocznie opinii i uzgodnień z projektantem w zakresie dokonanych odstępstw od projektu
    • wykonywanie obmiarów robót
    • systematyczna kontrola jakości i technologii robót wykonywanych przez podległe brygady i podwykonawców
    • absolutna odpowiedzialność za porządek na placu budowy
    • odpowiedzialność za terminową, zgodną z harmonogramem, logistykę materiałów budowlanych
    • dokonywanie rozliczeń z zużycia materiałowego, prawidłowy opis faktur w systemie
    • inne obowiązki zlecone przez Kierownika Budowy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • doświadczenie w zarządzaniu budową i logistyką materiałów min 2 lata
    • doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców
    • znajomość przepisów BHP
    • mile widziane posiadanie uprawnień budowlano-konstrukcyjnych bez ograniczeń lub chęć do ich zdobycia w przyszłości

    Firma oferuje pracę przy ciekawych projektach mieszkaniowych, możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu a także narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.