Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Silkbau Sp. z o.o. stabilna spółka na rynku budowlanym, generalny wykonawca inwestycji realizowanych przez Inwestora Rafin sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
    • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu prac budowlanych, mile widziane
    • zaangażowanie
    • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • bardzo dobra umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji w działaniu
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • praca we Wrocławiu.

    Zakres zadań:

    • planowanie i organizowanie prac na budowie
    • współpraca z kierownikiem budowy
    • nadzór nad podwykonawcami, dostawcami
    • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu
    • koordynacja zamówień materiałów
    • przygotowanie dokumentacji odbiorowej
    • współudział z procesie odbiorów prac
    • nadzór nad dokumentacją wykonawczą
    • raportowanie z postępów prac na budowie
    • współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie budowlanej
    • możliwość rozwoju w strukturach grupy kapitałowej
    • umowę o pracę
    • możliwość realizacji praktyki i uzyskania uprawnień budowlanych
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
    • wieloletnią współpracę z wybranym kandydatem.

    Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Złóż aplikację (CV ze zdjęciem) już dziś!

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Silkbau Sp z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883).”

    Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Z góry dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.