Inżynier Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Silkbau Sp. z o.o. stabilna spółka na rynku budowlanym, generalny wykonawca inwestycji realizowanych przez Inwestora Rafin sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu prac budowlanych, mile widziane
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji w działaniu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • praca we Wrocławiu.

Zakres zadań:

  • planowanie i organizowanie prac na budowie
  • współpraca z kierownikiem budowy
  • nadzór nad podwykonawcami, dostawcami
  • nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu
  • koordynacja zamówień materiałów
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej
  • współudział z procesie odbiorów prac
  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą
  • raportowanie z postępów prac na budowie
  • współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie budowlanej
  • możliwość rozwoju w strukturach grupy kapitałowej
  • umowę o pracę
  • możliwość realizacji praktyki i uzyskania uprawnień budowlanych
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • wieloletnią współpracę z wybranym kandydatem.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Złóż aplikację (CV ze zdjęciem) już dziś!

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Silkbau Sp z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Z góry dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.