Oferta pracy

Inżynier DevOps (Azure)

Grupa PracujO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Grupa Pracuj sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Z naszych produktów i usług aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 8 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy. Pracuj.pl to najbardziej znany i najpopularniejszy serwis rekrutacyjny w Polsce (ponad 2 mln użytkowników miesięcznie wg Megapanelu).
W związku z ciągłym rozwojem infrastruktury i potrzebą definiowania nowych standardów jakości poszukujemy osoby, która będzie częścią zespołu stale ulepszającego wdrażanie i utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym.

Celem tego zespołu jest pełna automatyzacja procesów wdrażania oprogramowania oraz infrastruktury (aplikacje .Net / Windows oraz systemy Open Source / Linux) i wsparcie zespołów deweloperskich w bezpiecznej migracji do chmury. W zamian za Twoje doświadczenie, zaangażowanie i pomysły damy Ci możliwość rozwoju i pracy z ludźmi, którzy dzielą Twoją pasję. Oferujemy kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość realizacji pomysłów i prototypowania nowych koncepcji, oraz duży wpływ na rozwój technologiczny firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?  Wejdź na www.grupapracuj.pl

Inżynier DevOps (Azure)Numer ref.: GP/2018/13/AD

Twoje obowiązki:

  • współtworzenie architektury infrastruktury w chmurze Azure
  • automatyzacja infrastruktury w chmurze Azure
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • utrzymanie oraz optymalizacja środowisk aplikacyjnych
  • konfiguracja i utrzymanie monitoringu
  • tworzenie procesów oraz utrzymanie narzędzi CI/CD
  • samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • współpraca z zespołami rozwijającymi oprogramowanie
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Oczekujemy od Ciebie:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Administratora Aplikacji / DevOps lub pokrewnym
  • dostarczania wysokiej jakości rozwiązań
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomości charakterystyki działania rozproszonych aplikacji biznesowych o dużym ruchu
  • znajomości systemów operacyjnych Linux i Windows
  • umiejętności programowania w jednym z języków skryptowych Powershell/Bash

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z chmurą publiczną: Azure, AWS lub Google Cloud
  • doświadczenie z: IIS, NGINX, RabbitMQ, TeamCity, Terraform, Docker, Kubernetes, Visual Studio, Ansible, Octopus Deploy
  • znajomość metodyk: Scrum, Kanban
  • znajomość obiektowego języka programowania
  • doświadczenia w pracy z GitHubem lub VSTS
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa
  • znajomość zagadnień sieciowych w chmurze

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego i rosyjskiego
  • dostęp do firmowej biblioteki
  • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu)
  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dobra lokalizacja biura
  • praca od poniedziałku do piątku
  • ogólnofirmowe i działowe wyjazdy integracyjne
  • owocowe poniedziałki

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Proces rekrutacyjny:

  • Etap 1. Spotkanie z HR + Inżynierem DevOps
  • Etap 2. Spotkanie z Inżynierem DevOpsa i Managerem zespołu
    (istnieje szansa, że drugie spotkanie będzie poprzedzone zadaniem domowym)

Ogłoszenie archiwalne