Inżynier DevOps

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy Inżyniera DevOps, który będzie brał udział w projekcie budowania zintegrowanej platformy dla Klientów, którzy z jednego miejsca będą mieli dostęp do wszystkich produktów firmy.

Inżynier DevOpsNumer ref.: PK/DEV/WAW/07

ZADANIA:

  • Administrowanie systemami Linux.
  • Projektowanie architektury klastrów active – active opartych na dwóch centrach danych.
  • Optymalizowanie pracy systemów w zakresie wydajności i wykorzystania zasobów
  • automatyzowanie „provisioning” maszyn.
  • Automatyzowanie i optymalizowanie konfiguracji serwerów Linux.
  • Wdrażanie podejścia Infrastructure as a Code.
  • Współuczestniczenie w projektowaniu nowych rozwiązań technicznych i standardów obowiązujących w firmie.
  • Dbanie o zasady polityki bezpieczeństwa systemów i danych.
  • Monitorowanie i podnoszenie poziomu zabezpieczeń systemów IT
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:

  • Około 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość platformy Openstack.
  • Doświadczenie w pracy z platformą do orkiestracji kontenerów (Kubernetes/Nomad/Openshift).
  • Znajomość chmur publicznych (preferowany Microsoft Azure).
  • Bardzo dobra znajomość Linux (CentOs6/7, RedHat6/7) - potwierdzone doświadczeniem w pracy.
  • Bardzo dobra znajomość Ansible i Terraform.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, systemów informatycznych i aplikacji.
  • Umiejętność pisania skryptów BASH/PYTHON.
  • Umiejętność pisania pipeline w Jenkins z wykorzystaniem języka Groovy.
  • Samodzielność i staranność w działaniu.
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Inżyniera DevOps.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy