Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier DevOps

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1340 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

    Dołącz do nas jako:

    miejsce pracy: Wrocław
    nr referencyjny: KSZ/DO/WRO/11/P

    Obowiązki:

    • tworzenie, utrzymanie automatyzacji konfiguracji środowisk deweloperskich / testowych,
    • tworzenie, utrzymywanie definicji mechanizmów związanych z Continuous Integration (CI) / Delivery (CD), np. skryptów,
    • wsparcie zespołu administratorów w projektach w zakresie automatyzacji konfiguracji środowisk,
    • wsparcie zespołów projektowych w rozwoju i kontroli automatyzacji kompilacji / wdrożenia / testów,
    • administracja / utrzymanie serwera Team Foundation Server

    Wymagania:

    • 2- letnie doświadczenie zawodowe związane z wytwarzaniem oprogramowania, w tym minimum roczne doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych
    • bardzo dobra znajomość MS Team Foundation Server (TFS) oraz Continuous Integration (CI) / Delivery (CD) (build & release)
    • doświadczenie zawodowe w roli DevOps’a, w szczególności w zakresie automatyzacji procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania
    • dobra znajomość  zagadnień związanych z testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,
    • bardzo dobra znajomość  języków wspierających CI np. powershell
    • bardzo dobra znajomość konfiguracji / administracji serwerów Internet Information Services (IIS) oraz MS SQL na platformie MS Windows (od wersji 2012)
    • doświadczenie w pracy z repozytorium kodu np. GIT, TFVC
    • dobra znajomość technologii ASP.NET (MVC, WebApi2, WCF) oraz języka C#
    • dobra znajomość języka SQL oraz platformy MS SQL Server (od wersji 2012)

    Gwarantujemy:

    • Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę, umowę B2B czy zlecenie
    • Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • Pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia
    • Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy
    • Pomoc w relokacji do Wrocławia
    • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe np. bieg IT, wycieczki rowerowe, mecze piłki nożnej i koszykówki
    • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Inżynier DevOps

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.