Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Techniczno-Handlowych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom

    FEGA Poland sp. z o.o. jest hurtownią materiałów elektrycznych. Została założona w 1993 r. we Wrocławiu. Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju i jest częścią niemieckiej Grupy Würth.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    INŻYNIER DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • pozyskiwanie klientów z sektora przemysłu,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami na dedykowanej części rynku,
    • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
    • wsparcie klientów w obszarze techniczno-handlowym,
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • wdrażanie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych,
    • raportowanie prowadzonych działań zgodnie ze standardami firmy.

    Oczekujemy:

    • znajomości rynku elektrotechnicznego i specyfiki klientów: producent maszyn, integrator systemów, zakład produkcyjny,
    • wykształcenie minimum średnie (elektryczne, elektrotechniczne),
    • znajomości rozwiązań automatyczno-elektrotechnicznych w aplikacjach w branżach przemysłu,
    • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
    • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
    • nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy,
    • wysokich zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę),
    • motywacyjny system wynagradzania,
    • pakiet świadczeń socjalnych,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon komórkowy),
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Aplikacje z dopiskiem „praca – przemysł” prosimy kierować za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
    bottom