Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Testów

  • Lwówek Śląski, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechniki i mechatroniki, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Inżynier ds. Testów (obszar jakości)
    Miejsce pracy: Lwówek Śląski
    nr ref.: 8554/PSK

    Wymagania:

    • preferowane wyższe wykształcenie (elektronika lub elektrotechnika, mechatronika, automatyka przemysłowa),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • biegła znajomość obsługi komputera,
    • samodzielność w działaniu i dyspozycyjność,
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz duża motywacja do pracy.

    Obowiązki:

    • przygotowanie oraz nadzorowanie środków kontroli (adaptery, urządzenia testowe) dla produkcji szaf sterowniczych oraz systemów wiązek kablowych,
    • opracowanie procedur kontroli końcowej produktów,
    • przygotowywanie programów kontrolnych w systemie IVIS / Cetis,
    • przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji kontroli,
    • wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych,
    • nadzór, przegląd, oraz naprawa istniejących urządzeń i ich optymalizacja.

    Nasz Klient oferuje:

    • umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
    • szansę rozwoju zawodowego,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole nad ciekawymi zadaniami,
    • szeroki zakres benefitów np. naukę języków obcych.
    Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego

    W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.