Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier EAZ

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ELTEL Networks Energ SA należy do międzynarodowej korporacji ELTEL Networks z siedzibą w Espoo, Finlandia. Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii i stacji elektroenergetycznych. Prowadzimy działalność na terenie Polski, Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

    W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Prace montażowe obwodów wtórnych na stacjach elektroenergetycznych
    • Prace rozruchowe na stacjach elektroenergetycznych
    • Programowanie urządzeń EAZ
    • Inżynier budowy prace wspierające działania kierownika budowy

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe – elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Umiejętność pracy w zespole i nawiązywania dobrych relacji z współpracownikami
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Obsługa komputera
    • Doświadczenie w programowaniu urządzeń będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Interesującą pracę w międzynarodowej korporacji o stabilnej pozycji na rynku,
    • Możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy
    • Praca na terenie całego kraju

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV  ze zdjęciem za pomocą Aplikuj
    do dnia 15.04.2018 r.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami najlepiej spełniającymi postawione wymagania.

    ELTEL Networks  Energetyka S.A.
    Gutkowo 81 D,
    11-041 Olsztyn,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”