Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Impact Clean Power Technology S.A.

    Firma produkcyjno-handlowa Impact Clean Power Technology S.A. specjalizuje się w produkcji litowo-jonowych systemów magazynowania energii oraz integracji systemów dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji.

    Spółka posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkuje również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

    ICPT S.A. oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie rozwoju systemów zarządzania baterią (BMS) dla pojazdów elektrycznych. Nasze pomysły w zakresie algorytmów zarządzania przepływem energii wykorzystywane są również w górniczych kolejkach elektrycznych oraz w automatycznych robotach transportowych w przemyśle. Dodatkowo prowadzone są prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie dedykowanych pakietów bateryjnych, elektroniki oraz elektryfikacji pojazdów.

    Miejsce pracy: Pruszków
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Podstawowy zakres obowiązków to współpraca z zespołem projektantów w zakresie tworzenia i rozwijania układów elektronicznych do zasobników energii wykorzystywanych w wielu dziedzinach przemysłu (m.in. transport publiczny, energetyka i telekomunikacja). Ze względu na specyfikę opracowywanych produktów do zadań należeć będzie także zespołowa analiza wymagań projektowych wraz z tworzeniem architektury projektowanych systemów wbudowanych (dokumentacja) oraz ich implementacja a także finalnie czynny udział w testach i wdrożeniu.

    Wymagania stawiane pracownikowi:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe w kierunku elektronika, elektrotechnika podparte minimum 3 letnim doświadczeniem pracy na stanowisku konstruktor elektronik
    • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
    • Biegłość w korzystaniu z oprogramowania Altium Designer, LTspice
    • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji SVN
    • Znajomość interfejsów CAN, RS485, SPI, I2C
    • Obsługa sprzętu pomiarowo-kontrolnego (oscyloskop, miernik uniwersalny, zasilacz laboratoryjny)
    • Umiejętność dostosowania swojego stylu projektowania do określonych założeń
    • Doświadczenie w projektowaniu systemów sterujących pracą baterii litowo-jonowych stanowi bardzo poważny atut podczas rekrutacji
    • Prawo jazdy kat.B
    • Mile widziane świadectwo kwalifikacji i uprawnień SEP do 1kV
    • Brak przeciwwskazań dotyczących krótkich wyjazdów na terenie Europy, USA (3-10 dni roboczych, zazwyczaj do kilku rocznie) – wyjazdy te nie mają charakteru cyklicznego
    • Zdolności organizacyjne i interpersonalne, zamiłowanie do elektroniki

    Firma oferuje:

    • Skomplikowane wyzwania w aplikacjach niespotykanych na rynku polskim
    • Pracę w atmosferze otwartej współpracy i wymiany pomysłów
    • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Pakiet medyczny po zawarciu umowy na czas nieokreślony
    • Stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Impact Clean Power Technology S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Impact Clean Power Technology S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 30 lok. 63. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.