Inżynier Elektryk

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Opole

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od ponad 25  lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego w kraju oraz za granicą.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów sterowania i zasilania dla nowoczesnych linii produkcyjnych w różnych branżach przemysłu (automotive, przemysł ciężki, przemysł petrochemiczny)
  • projektowanie systemów zasilania i automatyki budowanych przez Aiut maszyn i stanowisk zrobotyzowanych
  • projektowanie i implementacja systemów bezpieczeństwa w projektowanych instalacjach
  • nadzór realizowanych projektów podczas montaży w siedzibie Aiut oraz na obiektach klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.aiut.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".