Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Instalacji

  • Jawor, Legnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TKT Engineering Sp. z o.o.

    TKT Engineering Sp. z o.o. oferuje Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie technicznego wyposażenia budynków obejmujące projektowanie, dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwisowanie instalacji sanitarnych i mechanicznych (HVAC) w obiektach handlowych, biurowych, magazynowych oraz przemysłowych.

    Miejsce pracy: Jawor, Legnica (okolice), Wrocław (okolice)
    Opis stanowiska:
    • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót instalacyjnych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP
    • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót instalacyjnych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
    • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
    • Współpraca z Kierownikiem Robót oraz Kierownikiem Kontraktu
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (studenci I stopnia) / studenci II stopnia Politechniki Poznańskiej (kierunek: Inżynieria Środowiska)
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier instalacji (wentylacja i klimatyzacja, instalacje rurowe grzewcze i chłodzące) – Alternatywnie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Dobra znajomość oprogramowania: Autodesk oraz pakietu MS Ofice
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w delegacji
    • Język angielski bądź niemiecki - dodatkowy atut
    Oferujemy:
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie działającym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego pracując przy realizacji prestiżowych kontraktów
    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”