Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Integracji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Graphic Data Polska, pracująca dla Swiss Post Solutions, specjalisty w przetwarzaniu informacji i dostawcy innowacyjnych rozwiązań biznesowych, poszukuje do swojego biura w Gdańsku osoby, która dołączy do naszego przyjaznego zespołu specjalistów i pomoże nam w dalszym dynamicznym rozwoju firmy.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: JDA001

    Opis stanowiska:

    Inżynier Integracji zajmować się będzie tworzeniem, konfiguracją i wsparciem systemów raportowania w zakresie rozwiniętej platformy przetwarzania dokumentów, konfiguracją środowisk raportujących oraz projektowaniem i modyfikacją procesów z użyciem specjalistycznych narzędzi (ElasticSearch, LogStash, Kibana, Inubit).

    W zakres obowiązków wchodzić będzie:

    • dbanie o integralność procesów i zapewnienie współdziałania komponentów
    • praca w interfejsach graficznych (GUI) jak praca przy użuciu programowania skryptowego
    • konfiguracja i optymalizacja środowisk produkcyjnych i testowych

     Poszukujemy osoby związanej z IT doświadczonej w pracy nad integracją narzędzi z różnymi komponentami, protokołami czy środowiskami, potrafiącej konfigurować działanie tych narzędzi według reguł biznesowych i planu projektu, komunikatywnej, zaangażowanej i potrafiącej się odnaleźć w wielonarodowym środowisku pracy.

    Osoba, która do nas dołączy, pracować będzie z biura w Gdańsku z międzynarodowym zespołem, komunikując się na co dzień w j.angielskim (email, Skype, telefon).

    Wymagania:

    Idealny kandydat powinien wykazać się:

    • Znajomością baz danych (relacyjnych – MSSQL i/lub nierelacyjnych - ElasticSearch, MongoDB)
    • Umiejętnościami analitycznymi
    • Umiejętnościami tworzenia raportów
    • Znajomością narzędzi typu BPM np. Inubit
    • Dobrą znajomością j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość j. niemieckiego mile widziana)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy jako Analityk Biznesowy
    • Doświadczenie z systemami raportującymi
    • Znajomość obiektowych i skryptowych języków programowania
    • Doświadczenie w pracy testera

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,
    • Pełen trening i szkolenia w naszej firmie w Polsce oraz innych krajach,
    • Używanie najnowszych technologii branżowych,
    • Udział w prestiżowych międzynarodowych projektach,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Ciekawą pracę w interesującej i rozwojowej branży,
    • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i jego najbliższych,
    • Dużą swobodę działania,
    • Umowę o Pracę,
    • Pracę ze środowiskami w chmurze (AWS, IBM Softlayer)

    Prosimy o przesyłanie CV w j.angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.