Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Kluczbork, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SIEGENIA-AUBI Sp. z o. o. wchodząca w skład Grupy SIEGENIA z Niemiec, która jest  wiodącym producentem w branży okuć okiennych i systemów wietrzenia, w związku z rozbudową działu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kluczbork

    Główne zadania:

    • rozwiązywanie problemów jakościowych, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • przygotowywanie dokumentacji jakościowej (opracowywanie analiz ryzyka FMEA, plany kontroli)
    • dobór odpowiednich metod pomiarowych
    • koordynacja procesów reklamacyjnych w stronę dostawców oraz ze strony klientów
    • udział przy wdrażaniu nowych projektów
    • koordynacja procesów zwalniania pierwszych sztuk (EMPB)
    • przeprowadzanie audytów jakościowych
    • monitorowanie, nadzorowanie i odpowiedzialność za wskaźniki jakościowe
    • rozwijanie systemów i narzędzi wspierających proces kontroli jakości

    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku  w firmie produkcyjnej
    • wykształcenie wyższe inżynierskie w dziedzinach: mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika lub pokrewne
    • znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (ISO/TS 16949, VDA)
    • znajomość zagadnień dotyczących statystycznego sterowania procesem (SPC)
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • znajomość metodologii i narzędzi LEAN
    • rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków
    • znajomość SAP mile widziana

    Oferujemy:

    • inspirujące i rozwijające zadania umożliwiające ciągły rozwój
    • możliwości rozwoju kompetencji w zakresie optymalizacji produkcji i stosowania narzędzi LEAN
    • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz premia roczna
    • pakiet opieki medycznej
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz.883)”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.