Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Prudnik, opolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-11-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Henniges Automotive Prudnik sp. z o.o. prężnie działająca na rynku motoryzacyjnym i dynamicznie rozwijająca się firma na terenie Prudnika, zatrudniająca aktualnie 160 osób poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu
    • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik zapewnienia jakości
    • Kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów
    • Analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących
    • Analiza i weryfikacja reklamacji klienta
    • Nadzór i współpraca z dostawcami
    • Prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych
    • Audyty wewnętrzne, klienta, dostawcy
    • Bieżący kontakt z Klientami odnośnie spraw dotyczących jakości
    • Realizacja planów audytów, raportów i analiz dotyczących jakości
    • Reprezentowanie działu jakości przed audytorami zewnętrznymi oraz klientami
    • Przygotowanie planów poprawy
    • Analiza wskaźników jakościowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w branży Automotive min. 5 lat
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (przede wszystkim EXCEL, PP)
    • Znajomość standardów dokumentacji technologicznej i jakościowej
    • Znajomość technik rozwiązywania problemów
    • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane tą ofertą proszone są o wysłanie pocztą mail swojego CV