Inżynier jakości

AWECO Polska Appliance Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

AWECO Polska Appliance Sp. z o.o. Sp. k.

Turyńska 80

Tychy

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.
Inżynier jakościNumer ref.: Nr ref. 12/2020

ZADANIA:

  • kontakt z klientem w przypadku problemów jakościowych, działania naprawcze, koordynowanie wizyt klientów i audytów
  • nadzór nad procesem reklamacji, analiza części odrzuconych
  • przygotowywanie i zamykanie raportów 8D
  • rejestrowanie niezgodności oraz wewnętrznych kwestii jakościowych
  • ustanawianie standardów kontroli jakościowych, przygotowywanie instrukcji kontroli jakościowej oraz kontrola szkoleń pracowników produkcyjnych
  • inspekcja i aktualizacja planu kontroli
  • monitorowanie planu działań naprawczych, sprawdzanie skuteczności działań wdrożonych
  • przygotowywanie raportów
  • współpraca z działami produkcji, inżynieringu, logistyki, etc.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera lub podobnym w dziale jakości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość CP, 8D, PDCA, SPC, MSA, FMEA, APQP, EMPB/PPAP
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane: znajomość procesu wtrysku oraz doświadczenie w audytowaniu
  • zdolności organizacyjne, samodzielność

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • szkolenia
    (e-learninig)
  • premię roczną
  • multisport
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie
    do wypoczynku
  • parking dla pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy