Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Konstruktor

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vorwerk Autotec Polska sp. z o.o. jest globalną firmą, będącą liderem w branży Automotive w Polsce. Firma założona w 1989 roku jest jednym z przedsiębiorstw należących do grupy Vorwerk & Sohn Group z Wuppertal w Niemczech. Firma Vorwerk jest producentem i eksporterem wysokiej jakości części gumowo-metalowych oraz gumowych do zespołów jezdnych, modułów uszczelniających i tłumiących drgania dla producentów samochodów Original Equipment Manufacturer (BMW, VW/AUDI, DAIMLER, General Motors) oraz ich poddostawców na całym świecie.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brodnica
    Nr ref.: IK/03/2018

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Biegła znajomość rysunku technicznego;
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w tym języka technicznego);
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej;
    • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu narzędzi, form;
    • Obsługa CAD na poziomie średniozaawansowanym;
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów.

     Opis stanowiska:

    • Zapewnienie wsparcia technicznego dla działów Utrzymania Ruchu i Produkcji;
    • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych maszyn, urządzeń;
    • Nadzór i konstruowanie narzędzi, urządzeń w tworzeniu/ modyfikacji obecnych lub nowych technologii i produktów;
    • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną;
    • Nawiązywanie współpracy z narzędziowniami, nadzorowanie i kontrola powierzonych zleceń z zachowaniem ustalonych terminów;
    • Ścisła współpraca z centralą w Niemczech.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej Firmie;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + premie;
    • Bezpłatną naukę języka angielskiego lub niemieckiego w szkole językowej;
    • Certyfikowane szkolenia techniczne w akredytowanych ośrodkach szkoleniowych;
    • Możliwość awansu;
    • Bogaty pakiet socjalny.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”