Oferta pracy

Inżynier Konstruktor

Rigaku Polska Sp. z o.o.O firmie

Rigaku Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Witalisa Szarskiego 3

Wrocław

Rigaku Polska Sp. z o.o., producent aparatury naukowej, część Rigaku Corporation, światowego lidera w produkcji instrumentów analitycznych dla przemysłu oraz laboratoriów na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych wyrobów oraz modernizacja obecnych;
  • udział w uruchamianiu i testowaniu prototypów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • współpraca z inżynierami produktu;
  • wsparcie techniczne dla innych działów;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechanika, budowa maszyn, automatyka i robotyka);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej (rysunek techniczny);
  • znajomość programu SolidWorks, mile widziana znajomość AutoCAD;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • samodzielność i dokładność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny (Multisport card, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, dofinansowanie do kultury/ sportu)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze high-tech w międzynarodowej korporacji oraz wzięcia udziału w projektach rozwoju produktu
  • miła atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Odpowiadamy wylącznie na wybrane zgłoszenia

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RIGAKU Polska Sp.z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy