Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Oprogramowania

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopisopisopis
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Poszukujesz pracy jako młodszy programista i chciałbyś zdobyć doświadczenie pracując dla największych globalnych organizacji? Pracując w Natek będziesz miał okazję uczestniczyć w projektach realizowanych dla międzynarodowych firm z sektora bankowego, operatorów sieci telefonii komórkowych w Europie, Afryce i środkowo-wschodniej Azji oraz wielu innych. Poznasz także systemy płatności i bezpieczeństwa. Jeśli szukasz możliwości rozwoju i jednocześnie świetnej atmosfery, jest to oferta dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenia oprogramowania w oparciu o dokumentacje;
    • Współpraca z zespołem specjalistów;
    • Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej;
    • Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania.

    Wymagane doświadczenie:

    • Wykształcenie wyższe na kierunkach Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne;
    • Doświadczenie w programowaniu w języku C/C++/C# (również w projektach akademickich);
    • Mile widziane doświadczenie w Python;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestnictwa w projekcie na wszystkich etapach tworzenia oprogramowania;
    • Stały rozwój zawodowy poprzez dopasowanie projektów do umiejętności oraz oczekiwań;
    • Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole;
    • Możliwość pracy w innych oddziałach Natek w Europie;
    • Dofinansowanie posiłków;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Kartę multisport;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    *Prosimy nadsyłać CV w języku angielskim.

    Będę osobą odpowiedzialną za kontakt z Tobą. Swoje CV prześlij za pomocą poniższego przycisku lub bezpośrednio na mój adres mailowy:  patrycjusz.kowalski@natek.pl

    Pamiętaj o dopisaniu następującej klauzuli w życiorysie:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."