Ta oferta pracy jest nieaktualna od 272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier oprogramowania

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FQS Poland została założona jako europejskie centrum badawczo-rozwojowe Fujitsu Kyushu Systems Ltd. (FJQS) w zakresie oprogramowania komputerowego.
    Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług, na które składa się szerokie portfolio istniejących produktów Fujitsu oferowanych na rynkach całego świata oraz umożliwienie transferu technologii z Europy do Japonii oraz "vice versa".
    Inżynier oprogramowania: bioinformatyka, life science
    Miejsce pracy: Kraków
    (REF/201711/BIO)
    Opis stanowiska

    Poszukujemy Inżyniera Oprogramowania, który dołączy do naszego zespołu tworzącego oprogramowanie life science.

    Wymagania

    • Umiejętność projektowania i tworzenia oprogramowania
    • Znajomość języka C/C++
    • Znajomość innych języków programowania wysokiego poziomu Java/.NET/...
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska
    • Zainteresowania / wykształcenie dziedzinowe związane z naukami life science
    • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji algorytmów
    • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w ramach zespołu

    Mile widziane

    • Znajomość języków skryptowych
    • Znajomość zagadnień data mining, AI
    Oferujemy
    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Ambitne i satysfakcjonujące projekty
    • Możliwość współpracy z ośrodkami naukowymi
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
    Please send your cover letter and CV via Aplikuj button.
    Please add the following statement: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

    We kindly inform that we will contact selected candidates only.