Oferta pracy

Inżynier Procesu

DEMARKO Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

DEMARKO Sp. z o.o. Sp. K.

Kolonia Zygmunt 31C

Bytom

Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.
W związku z prężnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie, planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Analiza normy czasu i kosztów do zamówienia,
  • Koordynacja przy wdrażaniu nowych projektów / technologii,
  • Przeprowadzanie analiz przepływu materiałów, optymalizacje przepływu materiałów,
  • Dbałość o kompletność dokumentacji produkcyjnej i weryfikacja jej poprawności merytorycznej i jakościowej,
  • Udział w opracowywaniu i realizacji planów inwestycji i zadań remontowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, w tym instrukcji stanowiskowych,
  • Optymalizowanie stanowisk pracy pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa pracy,
  • Udział w planowaniu i wdrażaniu nowych layoutów przy uwzględnieniu zasad BHP i ergonomii,
  • Współpraca z zespołem produkcji zmierzająca do utrzymywania wysokich standardów przy zachowaniu optymalnej efektywności procesów produkcyjnych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień,
  • Ciągłe doskonalenie procesów, rozwijanie nowych standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość zasad/metod organizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Rozbudowana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem, mechaniki, mile widziana znajomość procesów malowania,
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów do produkcji,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenie i konsekwencja w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w duże, renomowanej, rozwijającej się firmie.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy