Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Gates Corporation to:

    • Ponad 100 lat doświadczenia na rynku,
    • Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji,
    • Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji,
    • Ponad 100 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 14000 zatrudnionych pracowników.

    Nasza fabryka Gates Polska w Legnicy każdego miesiąca produkuje ponad 1 mln pasków: paski klinowe, paski wieloklinowe, paski synchroniczne, zestawy paskowe układów napędowych oraz mieszanki gumowe.

    W chwili obecnej do naszej fabryki w Legnicy poszukujemy:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego, systemowa analiza i doskonalenie procesu technologicznego,
    • wdrażanie nowych produktów na istniejące linie produkcyjne,
    • tworzenie/aktualizacja BOM,
    • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesowej,
    • szkolenie pracowników,
    • nadzór nad wdrożeniem nowych linii technologicznych lub modyfikacje już istniejących,
    • bieżący nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych (monitorowanie zgodności realizacji z planami, zachowanie odpowiedniego poziomu jakości oraz poziomu kosztów),
    • optymalizacja procesu produkcji.

    Wymagane umiejętności:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dobra znajomość MS office,
    • dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość AS/400 – BPCS (dodatkowy atut).

    Dlaczego warto wybrać naszą Firmę?

    W Gates Polska oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dofinansowanie wypoczynku letniego,
    • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • dofinansowanie 50% Karty Benefit,
    • wyprawki dla nowo narodzonych dzieci, prezenty z okazji ślubu,
    • paczki mikołajkowe,
    • nagrodę jubileuszową,
    • dofinansowanie posiłków w kantynie,
    • spotkania integracyjne, piknik.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie życiorysu CV do działu Personalnego:

    GATES POLSKA Sp. z o.o.
    ul. Jaworzyńska 301
    59-220 Legnica

    lub za pomocą przycisku APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom