Inżynier Procesu

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy następujących pracowników:

Miejsce pracy: Niepołomice
nr ref. Proces/NMAP/12/2017

Obowiązki:

  • Zarządzanie, analiza i zwiększanie efektywności istniejących procesów technologicznych poprzez: analizę przepływu, optymalizację parametrów procesu, likwidację przyczyn problemów jakościowych, standaryzację pracy,
  • Przygotowywanie instrukcji produkcyjnych oraz wprowadzanie ich poprzez szkolenia wewnętrzne,
  • Zapewnienie odpowiedniej ilości i dobrego stanu narzędzi produkcyjnych,
  • Kontakty z dostawcami maszyn, narzędzi, usług projektowych i serwisowych,
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów do seryjnej produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale procesu lub utrzymania ruchu (preferowany przemysł motoryzacyjny),
  • Bardzo wysokie zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

Administrator danych osobowych jest firma NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z. o.o. z siedzibą w Ul. Skarbowa 36, 32-005 Niepołomice, informuje, że dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, a podanie danych jest obowiązkowe na podstawie Kodeksu Pracy. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu i modyfikacji danych. W przypadku podania danych w zakresie szerszym niż Kodeks Pracy prosimy o zamieszczenie na CV klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o. teraz i w przyszłości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj podając w tytule maila nr referencyjny oferty lub pocztą na adres NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o. o., ul. Skarbowa 36, 32-005 Niepołomice.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się