Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier procesu

  • Polkowice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz Skoda - to do Ciebie kierujemy naszą ofertę!

    Dajemy Ci szansę pracy w innowacyjnym, międzynarodowym i stabilnym przedsiębiorstwie!

    (umowa o pracę)
    Miejsce pracy: Polkowice

    Główne zadania:

    • nadzór i koordynacja prac przy wdrażaniu zmian w obecnym procesie produkcyjnym,
    • inicjowanie, koordynowanie i nadzór nad pracami optymalizacyjnymi procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych w zakresie realizacji założeń strategii SITECH Sp. z o.o,
    • wsparcie przy projektowaniu i przygotowaniu procesu produkcyjnego dla nowych i zmienionych wyrobów oraz szkolenie liderów i pracowników z tego zakresu,
    • koordynacja prac zespołu PFMEA w zakresie uaktualniania i przeglądu dokumentacji oraz podejmowania stosownych działań,
    • analiza błędów, określanie przyczyn oraz definiowanie działań zapobiegawczych i nadzór nad ich wdrażaniem dla bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym,
    • koordynacja/nadzór nad wdrażaniem optymalizacji wynikających z procesu ciągłego ulepszania (PCU),
    • monitorowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i procesowych na rynku oraz benchmark narzędzi Lean Manufacturing w Koncernie Volkswagen i przygotowanie propozycji wdrożeń w SITECH,
    • tworzenie i nadzór nad kartami charakterystyki parametrów procesów produkcyjnych (za wyjątkiem procesów spawania).

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne,
    • co najmniej 5 lat doświadczenia w dziele produkcji,
    • uprawnienia moderatora FMEA,
    • znajomość programów  MS Office, SAP, PQ FMEA, ProPDM,
    • dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego,
    • znajomość narzędzi, koncepcji i metod wspomagających rozwiązywanie problemów (5W, Pareto, Ishikawa)
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
    • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
    • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
    • kontakt z nowymi technologiami,
    • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe).