Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, firmy będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w produkcji grzejników,  poszukujemy do Działu Produkcji kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rybnik
    IPR/05/15

    Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Produkcji.

    Główne zadania:

    • Usprawnianie procesów produkcyjnych przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing
    • Statystyczna kontrola procesów produkcyjnych.
    • Prowadzenie projektów związanych z uruchomieniem produkcji nowych wyrobów oraz zastosowaniem nowych materiałów, we współpracy z Działem Badań i Rozwoju
    • Współpraca z dostawcami
    • Ścisła współpraca z mistrzami produkcji i pracownikami UTR
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością
    • Kontrola poprawności działania systemu ERP (normy materiałowe, raportowanie produkcji, inwentaryzacje)

    Wymagania:

    • wykształcenie: wyższe techniczne ( budowa maszyn, zarządzanie i inż. produkcji itp.)
    • min. 1 rok pracy w f-mie produkcyjnej ( linie, gniazda produkcyjne.)
    • znajomość narzędzi Lean Manufacturing ( OEE, Kaizen, 5S )
    • znajomość zasad funkcjonowania systemów klasy ERP
    • obsługa programu AutoCad
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność  rozwiązywania problemów
    • wysoki stopień zorganizowania
    • zdolności analityczne
    • samodzielność
    • orientacja na zadania

    Klient oferuje:

    • Bardzo duże możliwości rozwoju
    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających cv i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    Konsultant A.G. Sp. z o.o. - Doradztwo Personalne

    Nr certyfikaty 667

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Konsultant A.G. Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach."

    bottom