Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego Klienta, firmy będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w produkcji grzejników,  poszukujemy do Działu Produkcji kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik
IPR/05/15

Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Produkcji.

Główne zadania:

  • Usprawnianie procesów produkcyjnych przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing
  • Statystyczna kontrola procesów produkcyjnych.
  • Prowadzenie projektów związanych z uruchomieniem produkcji nowych wyrobów oraz zastosowaniem nowych materiałów, we współpracy z Działem Badań i Rozwoju
  • Współpraca z dostawcami
  • Ścisła współpraca z mistrzami produkcji i pracownikami UTR
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością
  • Kontrola poprawności działania systemu ERP (normy materiałowe, raportowanie produkcji, inwentaryzacje)

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne ( budowa maszyn, zarządzanie i inż. produkcji itp.)
  • min. 1 rok pracy w f-mie produkcyjnej ( linie, gniazda produkcyjne.)
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing ( OEE, Kaizen, 5S )
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów klasy ERP
  • obsługa programu AutoCad
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność  rozwiązywania problemów
  • wysoki stopień zorganizowania
  • zdolności analityczne
  • samodzielność
  • orientacja na zadania

Klient oferuje:

  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających cv i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

Konsultant A.G. Sp. z o.o. - Doradztwo Personalne

Nr certyfikaty 667

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Konsultant A.G. Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się