Inżynier Procesu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek
    oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

    Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    IP/AK/2018

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie procesów produkcyjnych;
    • Optymalizacje i ciągłe doskonalenie istniejących technologii;
    • Wdrażanie nowych produktów, opakowań i rozwiązań technicznych;
    • Opracowywania i aktualizacje dokumentacji technologicznej;
    • Aktualizacje danych w systemie ERP;
    • Wykonywanie analiz statystycznych dotyczących nadzorowanych procesów;
    • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu przy rozwiązywaniu problemów technicznych;
    • Udział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem technologii.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
    • Dokładność i odpowiedzialność w trakcie wykonywanej pracy;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Dobra znajomość MS Office;
    • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 - zmianowym.

    Zapewniamy:

    • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • Pracę przy wdrażaniu nowych technologii;
    • Motywujący system wynagrodzenia;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Ubezpieczenie na życie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “ Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.” Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected],

    Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.