Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier R&D

  • Mława, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta który, jest światowym liderem w branży elektronicznej, specjalizującym się w produkcji podzespołów do telewizorów LCD, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mława
    Spe/2/01/2018/AR

    Zadania

    • Rozwój nowych produktów.
    • Rozwiązywanie problemów związanych z wdrażaniem nowych modeli.
    • Wsparcie dla pracowników działu produkcji i jakości.
    • Tworzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – elektronika, mechanika, automatyka, optyka, fizyka.
    • Znajomość programu AutoCad mile widziana.
    • Znajomość Pro Engineer/Creo (mile widziane).
    • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Zdolności analityczne.
    • Mile widziane doświadczenie przy pracy z częściami metalowymi i plastykowymi (mold/press)• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
    • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

    Oferujemy

    • Pracę w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
    • Pakiet socjalny.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).