Inżynier Serwisu

ARGENTAO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku z siedzibą w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy skrupulatnych, wykwalifikowanych, myślących analitycznie Kandydatów na stanowisko:
Teren: Polska Południowa

ZAKRES ZADAŃ:

  • instalacja oraz serwis urządzeń medycznych dedykowanych do diagnostyki laboratoryjnej, biochemii klinicznej, immunochemii, analizatorów moczu, hematologii;
  • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń;
  • wsparcie merytoryczne i techniczne klientów w zakresie napraw i obsługi sprzętów,
  • przygotowywanie dokumentacji serwisowej;
  • budowanie relacji biznesowych z klientami;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Biomedyczna, Automatyka, Mechatronika, Fizyka Medyczna lub pokrewne) – warunek konieczny;
  • min. roczne doświadczenie w serwisie u Klienta;
  • gotowość do obsługi terenu całego kraju;
  • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów;
  • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników
  • System premiowy dostosowany do stanowiska
  • Samodzielne stanowisko na zasadach home office
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Lux-Med
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych
  • Premie świąteczną
  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego
  • Szkolenia
    międzynarodowe
  • Dofinansowanie studiów i kursów
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy