Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: FSM/IS/410005/11/17

    Zakres zadań:

    • Zapewnienie obsługi i wsparcia klientów firmy w zakresie oferowanych usług informatycznych
    • Naprawa i konfigurowanie urządzeń IT
    • Instalacja i wdrożenia systemów IT
    • Prace konserwacyjne nad urządzeniami i systemami informatycznymi
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie techniczne; mile widziane wyższe na kierunkach informatyka, elektronika lub pokrewnych
    • Doświadczenie w zakresie napraw i serwisu sprzętu informatycznego (PC, drukarki, serwery), zdolności manualne do wykonywania precyzyjnych napraw
    • Umiejętność konfigurowania urządzeń PC, serwerów oraz urządzeń sieciowych (routery, przełączniki sieciowe)
    • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (również Server); znajomość zagadnień sieci komputerowych (TCP/IP)
    • Doświadczenie w obszarze wsparcia użytkowników IT pracujących w środowisku domenowym
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom B2 lub wyższy)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, notebook, telefon
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno-sportowy
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez specjalistyczne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: FSM/IS/410005/11/17

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".