Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 24.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rotork Polska sp. z o.o.

Czy chciałbyś pracować dla jednej z wiodących firm branży kontroli przepływu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: "TAK", zapraszamy do naszego zespołu.

Rotork to kluczowy na rynku producent siłowników i układów kontroli przepływu. Działamy wszędzie, gdzie pojawia się potrzeba regulacji przepływu gazów lub cieczy. Posiadamy globalną sieć fabryk, lokalnych biur i przedstawicielstw, zapewniając obsługę w każdym miejscu świata.

Od momentu powstania przyświeca nam dbałość o człowieka. Ludzie lubią z nami pracować – wiele osób jest w Rotorku od dziesięcioleci, a zatrudniamy ponad 3 500 pracowników!

Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: FSE3
Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

Opis stanowiska

Inżynier sprzedaży dba o osiągnięcie maksymalnej rentowności i wzrostu, zgodnie z wizją i wartościami firmy. Odpowiada za wszystkie działania związane ze sprzedażą w wyznaczonym regionie. Stanowisko to wymaga wiedzy i doświadczenia w handlu produktami inżynieryjnymi, a także zaangażowania w obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Główne obowiązki

  • Osiąganie krótko- i długoterminowych celów handlowych w zakresie produktów i usług firmy;
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji handlowych, budowanie lojalności klientów;
  • Zapewnianie komunikacji między klientem a Rotork we wszystkich aspektach działalności związanej z potrzebami klienta, takich jak: wsparcie techniczne / podstawowe szkolenia produktowe, zapytania ofertowe i inne
  • Regularne raportowanie za pomocą systemu zarządzania Rotork
  • Reprezentowanie firmy podczas negocjacji technicznych i handlowych, udział w targach branżowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • Tworzenie ofert i podejmowanie decyzji dotyczących specyfikacji produktów;
  • Wspieranie inicjatyw rozwoju produktów i wprowadzenie nowych produktów na rynek.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży inżynierii przemysłowej lub produktów automatyki za pośrednictwem kanałów bezpośrednich i pośrednich;
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie niezbędnym do współpracy z fabrykami Rotork);
  • Doświadczenie we wszystkich aspektach zarządzania relacjami z klientem;
  • Znajomość technik niezbędnych do koordynacji sprzedaży produktów i usług w zakresie projektów kapitałowych, a także do pośredników i użytkowników końcowych;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności negocjowania umów, prezentacji i zarządzania kosztami;
  • Obsługa pakietu Office;
  • Prawo jazdy kat. B (podróże to ponad 50% czasu pracy).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony po okresie próbnym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Znakomite warunki zatrudnienia;
  • Bardzo dobre wynagrodzenie;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Pełne wsparcie ze strony Serwisu i Działu Sprzedaży.

Wymagane dokumenty: CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontatkowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rotork Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rotork Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 241. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.