Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

Spectro-Lab Sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Spectro-Lab powstała w roku 1981. Obecnie należymy do wiodących
dostawców wyposażenia laboratoryjnego oraz testowego na terenie Polski.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem światowych liderów m.in firm: Instron (maszyny wytrzymałościowe),  Buehler (pełna oferta metalograficzna w tym twardościomierze), Weiss Technik (komory testowe), IMV (wzbudniki).
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie: pozyskiwanie nowych klientów, realizacja strategii marketingowej i handlowej firmy

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych projektów, sprzedaż, doradztwo techniczne
  • Rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami
  • Pogłębianie wiedzy technicznej oraz handlowej
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci po kierunkach technicznych­
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu: wytrzymałości materiałów, metalografii, testów wibracyjnych oraz analizy obrazu
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży / doradztwie technicznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność i kreatywność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, osobowość "handlowca"
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość aparatury i urządzeń testowych
  • Doświadczenie w pomiarach lub testach materiałowych

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Samochód służbowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy