Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD/CAM

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generalny dystrybutor oprogramowania firmy VERO Software w Polsce od wielu lat lider techniki CAD/CAM w Polsce poszukuje dynamicznej osoby do samodzielnej pracy na stanowisku

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż oprogramowania klasy CAD/CAM do firm produkcyjnych i projektowych branży przemysłowej
    • prezentacja oprogramowania klasy CAD/CAM u Klientów oraz doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania,
    • analiza rynku firm produkcyjnych i projektowych pod kątem zapotrzebowania na nowe wdrożenia
    • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie umów sprzedaży
    • uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie Edgecam,

    Wymagania:

    • wiedza i zdolność identyfikowania problemów i potrzeb firm produkcyjnych
    • silna orientacja na wyniki oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PPT) oraz technik prezentacji multimedialnej,
    • znajomość języka angielskiego,
    • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat.B,

    Oferujemy:

    • pracę w wiodącej na rynku firmie, oferującej pełne wdrożenie systemów wspomagających programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC,
    • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny),
    • wsparcie techniczne w prezentacjach,
    • profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe prowadzone w kraju i za granicą,
    • samochód, laptop, telefon komórkowy, narzędzia do prezentacji multimedialnych,

    Preferowane wymagania dodatkowe:

    • znajomość systemu Edgecam, WorkNC lub podobnego,
    • znajomość procesów obróbki oraz doboru parametrów i narzędzi
    • doświadczenie na stanowisku technologa, programisty lub operatora maszyn CNC,
    • znajomość programowania maszyn numerycznych CNC
    • znajomość sterowań NC

    Więcej szczegółów na temat oferowanych systemów na stronach www.verashape.com
    Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać przesłać klikając w przycisk aplikowania.
    (w tytule wiadomości: Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD/CAM woj. dolnośląskie, podkarpackie)

    (w tytule wiadomości: Inżynier Sprzedaży Oprogramowania CAD/CAM woj. dolnośląskie, podkarpackie).

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)