Inżynier sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli:

    • Lubisz wyzwania zawodowe
    • Jesteś samodzielny w realizacji projektów
    • Chcesz się rozwijać w zakresie umiejętności sprzedażowych
    • Lubisz kontakty z ludźmi

    PRACA W NASZEJ FIRMIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!

    Hydro-Vacuum S.A. to jedna z największych firm produkujących pompy i systemy pompowe. Z uwagi na ciągły rozwój produktów i zdobywanie nowych rynków zbytu obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

    Region: warmińsko- mazurskie, mazowieckie, podlaskie, łódzkie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Dostęp do wiedzy i możliwość wdrożenia własnych pomysłów w praktykę gospodarczą
    • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
    • Finansowe wsparcie socjalne
    • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów
    • Służbowy samochód, komputer, laptop, telefon
    • Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od wyników

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja planów sprzedażowych w zakresie pomp i systemów pompowych
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami z branży wod.-kan. i przemysłowej
    • Przygotowywanie i/lub współudział w tworzeniu ofert techniczno – handlowych
    • Negocjowanie warunków handlowych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym
    • Gotowość do pracy mobilnej
    • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu
    • Zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów
    • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
    CV można składać za pomocą przycisku.

    Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.