Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IMI Hydronic Engineering jest częścią globalnej grupy przedsiębiorstw IMI plc – notowanej wśród 100 największych przedsiębiorstw na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (FTSE 100). Dwa inne oddziały – IMI Critical Engineering i IMI Precision Engineering również należą do tej grupy.

    W ramach IMI Hydronic Engineering  posiadamy 3 marki produktowe:

    • IMI Pneumatex – Utrzymanie ciśnienia i odgazowanie
    • IMI TA – Równoważenie i regulacja
    • IMI Heimeier  - Termostatyka

    W związku z bardzo intensywnym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko:

    Location: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • sprzedaż produktów marki Heimeier na rynku termostatyki
    • obsługa techniczno-handlowa klientów w regionie
    • podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • prowadzenie szkoleń w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań przy wsparciu Działu Technicznego dla instalatorów oraz przedstawicieli handlowych współpracujących hurtowni
    • realizowanie powierzonych zadań sprzedażowych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, kierunkowe (HVAC)
    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym/ pokrewnym stanowisku w branży
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • proaktywność
    • samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymania stałych relacji z Klientami
    • znajomość Microsoft Office
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • niezbędne narzędzia pracy
    • duże możliwości rozwoju osobistego poprzez szkolenia techniczne, handlowe i naukę języków obcych
    • przyjazną atmosferę pracy
    • konkurencyjne wynagrodzenie i warunki pracy
    • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk:

    IMI International Sp. z o.o.
    Olewin 50A
    32-300 Olkusz
    Tel. +48 32 75 88 229

    Wraz z klauzulą: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji IMI International Sp. z o.o., Oddział TA Hydronics, 32-300 Olkusz, Olewin 50A (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

    bottom