Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży – Systemy Mocowań CNC

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla międzynarodowego, renomowanego producenta systemów mocowań, dedykowanych do przemysłu metalowego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów w powierzonym obszarze.
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
    • Sprzedaż systemów mocowań, dedykowanych do przemysłu metalowego (zakłady przemysłowe, producenci obrabiarek CNC, warsztaty o profilu obróbki skrawaniem).
    • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy.
    • Realizacja założonych celów sprzedaży.
    • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie 5-6 letnie na stanowisku handlowym związanym z obróbką skrawaniem (systemy mocowań, komponenty obrabiarek CNC, maszyny CNC).
    • Wykształcenie wyższe-techniczne, ewentualnie średnie-techniczne.
    • Gotowość do pracy mobilnej w podległym województwie.
    • Komunikatywność i otwartość.
    • Nastawienie na realizację założonego celu.

    Oferta:

    • Praca u międzynarodowego, renomowanego producenta,
      lidera w swojej branży.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system
      premiowy/prowizyjny, uzależniony od osiąganych wyników.
    • Samochód służbowy z możliwością korzystania
      w celach prywatnych.
    • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
    • Możliwość szkoleń zagranicznych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.