Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży – Systemy Mocowań CNC

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla międzynarodowego, renomowanego producenta systemów mocowań, dedykowanych do przemysłu metalowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w powierzonym obszarze.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
  • Sprzedaż systemów mocowań, dedykowanych do przemysłu metalowego (zakłady przemysłowe, producenci obrabiarek CNC, warsztaty o profilu obróbki skrawaniem).
  • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedaży.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie 5-6 letnie na stanowisku handlowym związanym z obróbką skrawaniem (systemy mocowań, komponenty obrabiarek CNC, maszyny CNC).
  • Wykształcenie wyższe-techniczne, ewentualnie średnie-techniczne.
  • Gotowość do pracy mobilnej w podległym województwie.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Nastawienie na realizację założonego celu.

Oferta:

  • Praca u międzynarodowego, renomowanego producenta,
    lidera w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system
    premiowy/prowizyjny, uzależniony od osiąganych wyników.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania
    w celach prywatnych.
  • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Możliwość szkoleń zagranicznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.