Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma o profilu produkcyjnym zatrudni na stanowisko :
    INŻYNIER SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki

    • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
    • Aktywna sprzedaż i doradztwo techniczne
    • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie warunków handlowych
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami firmy
    • Realizacja i prowadzenie kontraktów handlowych
    • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie, wyższe mile widziane
    • Doświadczenie (min. 1 rok) na podobnym stanowisku
    • Predyspozycje do nawiązywania nowych kontaktów oraz samodzielnego prowadzenia projektów sprzedażowych
    • Nastawienie na wyniki w sprzedaży
    • Wysoka komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    • Język niemiecki na poziomie zaawansowanym, ewentualnie język angielski na poziomie zaawansowanym, inne języki mile widziane
    • Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych
    • Samodzielność, lojalność, dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Premie od sprzedaży
    • Szkolenie produktowe oraz wsparcie techniczne
    • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
    • Prywatna opiekę medyczną

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"